Plynofikace

Projekt dodávky plynu je komplexní inženýrská práce, která zahrnuje nejen projekční činnost, ale také přípravu dokumentace, studium požadavků, vlastnosti plynofikovaného zařízení / území, podmínky pro pokládku plynovodu. Projektová dokumentace musí být schválena organizací pro distribuci plynu. Na plynofikaci nebytových budov nebo prostor se vztahuje ještě větší počet pravidel a předpisů, protože výrobní procesy způsobují při provozu plynových zařízení další rizika.

Nabízíme proto odbornou a spolehlivou práci v oblasti domovní a průmyslové plynofikace. Naši technici jsou náležitě proškoleni a zodpovídjí za provedenou práci.

Neváhejte nás oslovit v případě, že bydlíte v oblasti Postřelmov, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Uničov, Lanškroun.

Naše služby jsou také rozšířeny o topenářské práce, montáž topných systémů, již zmíněné ústřední topení, montáž kotle – tuhá paliva, tepelná čerpadla, instalatérské práce, montáže vodoinstalací, výměna a montáž zařizovacích předmětů, podlahové topení, domovní plynofikace, průmyslová plynofikace, plynařské práce, rekonstrukce kotelen, patří sem i kvalitní sanitární keramika, nabízíme návrhy koupelen a vizualizace koupelen.