Montáž tepelných čerpadel

Náklady na vytápění stále rostou, takže více majitelů soukromých domů uvažuje o využití alternativních systémů vytápění. Jedním z možných návrhů je instalace tepelných čerpadel poháněných přírodními nosiči tepla.

Mohou být použity k vytápění velkého domu a výrazně snížit náklady na vytápění.

Naše firma nabízí montáž tepelných čerpadel, které je ve své podstatě vážným konkurentem všech systémů vytápění, protože nepracuje na palivo (plyn, elektřina, dřevo, uhlí), ale na přírodní zdroje (voda, vzduch, sluneční světlo, zemní energie). Princip činnosti je také odlišný – tepelné čerpadlo neprodukuje teplo, pouze ho odebírá ze zdroje, akumuluje a směruje do domu.

Ovšem jen správně fungující topné systémy nejen udržují požadované mikroklimatické parametry v domě, ale také výrazně snižují náklady. Pro zachování normálního provozu topného zařízení je nutné provádět pravidelnou údržbu. Naši odborníci proto nabízejí i servis topných systémů a tepelných čerpadel.

Nejen topenářské práce, montáž topných systémů, ústřední topení, ale také montáž kotle – tuhá paliva, plynové kotle, tepelná čerpadla, instalatérské práce, montáže vodoinstalací, výměna a montáž zařizovacích předmětů nabízíme v rámci svých služeb. Stejně tak nabízíme podlahové topení, domovní plynofikace, průmyslová plynofikace, plynařské práce, rekonstrukce kotelny/en, kam patří kvalitní sanitární keramika, nabízíme návrhy koupelen a vizualizace koupelen.

Oblast našeho působení je Postřelmov, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Uničov, Lanškroun.