Milan Nezbeda

Historie firmy

Firma byla založena v roce 1998,jejím zakladatel a do dnešního dne jediným majitelem je pan Milan Nezbeda. Od samotného počátku si firma zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníků. Díky zkušenostem z minulých let převážně v Německu získala firma základ pro další rozvoj v ČR.Postupem času díky vysokým poptávkám jsme byli nuceni rozšířit svoje řady o další spolupracovníky v oboru.V průběhu minulých let jsme se podíleli na zakázkách nejen v blízkém okolí,ale i v celé ČR. Zakázky netvořili jen rodinné domy ale i formou subdodávek jsme se podíleli na významných stavbách.

V součastné době se firma stabilizovala se sídlem v Postřelmově kde působí doposud.

Novinky

REMS MULTI-PUSH SLW Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro zkoušení tlaku s kompresorem
20.01.2021 / 20:15

Během provozu v ustředním vytápění se tvoří kal ,který se usazuje na stěnách radiátorů,potrubí,podlahového topení a tím snižuje účinnost celého sytému.Tuto skutečnost jsme schopni prověřit prostřednictvím Termokamery, kde jsou jasně patrná místa se špatnou účinností a tyto systémy ošetřit proplachem a chemickým pročištěním celého systemu pomocí Rems Multi-Push.

Kotlíkové dotace
23.04.2017 / 14:46

Vážení zákazníci

nově pro vás realizujeme projekt kolíkové dotace pro výměnu starého kotle na pevná paliva za nový . Postaráme se o veškerou administrativu a samotnou realizaci tohoto projektu . Veškeré informace a otázky vám rádi zodpovíme a poradíme na čísle 775 342 808.

Vizualizace
07.09.2016 / 09:20

Nově pro vás vypracujeme 3D návrh koupelen a WC v profesionálním programu Render studio podle vašich představ. 

Zelená úsporám